Milli tren 2019'da yola çıkıyor
TÜVASAŞ Genel Müdürü Prof.Dr. İlhan Kocaarslan: 2018`de üretimin başlamasını ve 2019'da milli trenin raylarda olmasını hedefliyoruz.

SAKARYA- TÜVASAŞ Genel Müdürü Prof.Dr. İlhan Kocaarslan, "2018`de üretimin başlamasını ve inşallah 2019 yılında da milli trenimizin raylarda olmasını hedefliyoruz" dedi
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası (SATSO) Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Kösemusul ve yönetim kurulu üyeleri, TÜVASAŞ Genel Müdürü Kocaarslan'ı ziyaret etti.Karaarslan, Kösemusul ve beraberindeki heyetin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, "Yerli ve millileştirme çalışmalarımız hızla devam ediyor. 2018'de üretimin başlamasını ve inşallah 2019 yılında da milli trenimizin raylarda olmasını hedefliyoruz." diye konuştu.Kocaarslan'a görevinde başarılar dileyen Kösemusul, ekonomik hedeflere her geçen gün daha da yaklaştıklarını vurguladı.Kösemusul, Sakarya'nın milli üretimler şehri olduğunu ve milli tren üretimi için iş dünyası olarak tüm desteği vereceklerini belirtti.Kaynak: Milli tren ne zaman yola çıkıyor?
 

http://www.turkiyeturizm.com/ sitesinden 26.09.2017 tarihinde yazdırılmıştır.