Heysem Travel 27 yaşında
Türk turizminin köklü kuruluşlarından Heysem Travel 27’inci yaşgününü turizm sektörünün temsilcileri ile kutladı

HALİL TUNCER- TÜRKİYE TURİZM
İSTANBUL-
Türk turizminin köklü kuruluşlarından Heysem Travel 27’inci yaşgününü Polat Renaissance Hotel’de turizm sektörünün temsilcilerinin katılımıyla kutladı. Heysem Travel Yönetim Kurulu Başkanı Ayman Maslamanin gece boyunca konuklarıyla ilgilendi.Gecede Heysem Travelın 27'inci yaş günü pastası kesildi. Pastayı kesen Ayman Maslamani "Hayırlı olsun. Nice 27'lere" dedi.

heysem27-1a.jpg

heysem27-2.jpg

heysem27-3.jpg

heysem27-15.jpg

HERŞEYE RAĞMEN 27 YIL

27’ci yaş gününü kutlamanın heyecanını yaşayan Ayman Maslamani “Herşeye rağmen 27’inci yıla ulaştık. Önümüzde daha nice 27 yıllar var. Heysem Travel’ın bizden sonra gelecek kuşaklarla Türk turizmine hizmet edeceğini umuyoruz” dedi.

heysem27-17.jpg

heysem27-12.jpg

heysem27-11.jpg

heysem27-14.jpg

heysem27-ayman-halil.jpg

SEÇKİN KONUKLAR KATILDI

Türkiye’ye Ortadoğu ve Körfez ülkelerinden en çok turist getiren acenteler arasında yer alan Heysem Travel’in gecesine otel yöneticileri, seyahat acenteleri temsilcileri, turizmin sivil toplum kuruluşlarının yöneticileri ve iş ortakları katıldı.

heysem-bengu.jpg

Polat Renaissance Hotel’in havuz başında düzenlenen gecede Bengü sahne alarak en güzel şarkılarını seslendirdi. Heysem Travel’in mutlu günü çeşitli etkinliklerle geç saatlere kadar sürdü.
 

http://www.turkiyeturizm.com/ sitesinden 22.09.2017 tarihinde yazdırılmıştır.