TÜRSAB’ın iktidarı, muhalefeti buluştu
TÜRSAB’ın iktidar ve muhlafeti TÜRSAB Güney Marmara BYK Başkanı Mehmet Akkuş’un kızının düğününde bir araya geldi.

ÖZKAN ALTINTAŞ- TÜRKİYE TURİZM
BURSA-
TÜRSAB Güney Marmara BYK Başkanı Mehmet Akkuş’un kızı İlknur Akkuş ile Demir Turizm sahibi Süleyman Demir’in oğlu Samet Demir’in Bursa Holiday Inn Hotel’de havuzbaşında yapılan düğününde TÜRSAB’ın iktidarı ve muhalefeti buluştu.

mehmet-akkus-dugun2.jpg

mehmet-akkus-dugun8.jpg

mehmet-akkus-dugun5.jpg

ULUSOY TELGRAFLA KUTLADI

TÜRSAB Başkanı Başaran Ulusoy, Mehmet Akkuş ile genç çifti telgrafla kutladığı törene TÜRSAB Genel Sekreteri Çetin Gürcün ile Yönetim Kurulu Üyesi Davut Günaydın katıldı.

mehmet-akkus-dugun7.jpg

mehmet-akkus-dugun6.jpg

MUHALEFET DÜĞÜNDEYDİ

Muhalefet cephesinden ise TÜRSAB Güney Marmara eski Başkanı ve Selam Tur’un sahibi “Güçlü Türsab” sloganı ile TÜRSAB başkan adayı olan Hasan Erdem eşiyle yer aldı. TÜRSAB başkan adayı olduğunu mektupla acentelere duyuran Detur’un sahibi Firuz Bağlıkaya ile adaylık yönetiminde yer alacak olan Hilal Turizm’in sahibi Nebil Çelebi’de düğüne katıldı. Ancak Bağlıkaya ile Çelebi nikah törenini beklemeden düğünden ayrıldılar.

mehmet-akkus-dugun12.jpg

ŞAHİTLİK İKTİDAR VE MUHALEFETİN

Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar’ın kıydığı nikahta genç çiftlerin şahitliğini TÜRSAB Genel Sekreteri Çetin Gürcün ile TÜRSAB başkan adayı Hasan Erdem yaptı.

mehmet-akkus-dugun9.jpg

mehmet-akkus-dugun11.jpg

mehmet-akkus-dugun13.jpg

mehmet-akkus-dugun1.jpg

‘O KEDI BURAYA GELECEK’ SÖYLENDİ

Bursa Holiday Inn Hotel’in havuz başında 500’ü aşkın misafirin katıldığı düğün töreninde ünlü sanatçı Selahattin Alpay ile son günlerde “O kedi buraya gelecek” şarkısıyla tanınan Bülent Yiğit sahne aldı. Davul zurnanın çaldığı halay ile coşan konuklar daha sonra sanatçıların söylediği şarkılar eşliğinde eğlenerek pistten inmediler. Geç saatlere kadar açık havada devam eden düğüne çok sayıda turizmci, siyasetçi ve bölgenin yöneticileri katıldı.

mehmet-akkus-dugun3.jpg

 

http://www.turkiyeturizm.com/ sitesinden 21.08.2017 tarihinde yazdırılmıştır.