Çarşamba, 20 Eylül 2017 12:46
20:00 Ekimde el sıkışılırsa, hedef tutar         19:00 Engelleri Tofaş kaldırıyor         18:00 Türkler Güney Kore'ye gidiyor         17:00 Türkler 1.5 saat kuyrukta bekliyor         16:00 İstanbul Coffee Festival’i         15:00 Yenikapı arsası Ensar Vakfı’na verildi         14:00 Cepten konuşmada Avrupa birincisiyiz         13:00 Ryanair uçuş iptal edecek         12:00 Geleneksel gelin hamamı değişti         11:00 Aç kurt ile geyiğin ölüm-kalım yarışı         10:00 Serdar Bilgili: En gözde bölge olacak         09:00 Koç’dan İspanya’ya yatırım sinyali         20:00 Yüksekova’dan 412 bin yolcu         19:00 Condor'da seks skandalı         18:00 Bakan Arslan'a rapor sunuldu         17:00 THY Chicago'da 20. yılını kutladı         16:00 Konyaaltı’nda kıyı temizliği yapıldı         15:00 Dünyanın en eski yolcu uçağı         14:00 Alitalia için 5 firma yarışıyor         13:00 Aeroflot, 50. yılını İstanbul'da kutladı         12:00 Tarlabaşı'na Çinli milyarder geliyor         11:00 Rize'de ''Organik Turizm başladı         10:00 Uçhisar Belediyesi'ne Ödül         09:00 Kapadokya’nın 2023 turizmi konuşuldu         17:00 Türkiye liderliğinde turizm komitesi        
ARŞİVDE ARA
FOTO GALERİ
LİNK BANKASI
ARŞİVDE ARA
HAVA DURUMU
İstanbul
Ankara
İzmir
Antalya
6 Ekim’de vizyona çıkacak olan Dört Köşe filminin fragmanı yayınlandı
14 Eylül 2017 Perşembe 09:00
Sinemalarda 6 Ekim’de vizyona çıkacak olan Dört Köşe filminin fragmanı yayınlandı.

İSTANBUL - Sinemalarda 6 Ekim’de vizyona çıkacak olan Dört Köşe filminin fragmanı yayınlandı. Ömer Faruk Yardımcı’nın senaryosunu yazıp yönettiği; başrollerini Şinasi Yurtsever, Murat Akkoyunlu, Ayhan Taş, Burak Satıbol, Ayça Erturan’ın oynadığı Dört Köşe Filmi, soluksuz izlenen temposu, birbirinden ünlü oyuncuları, kahkaha dolu sahneleri ile 6 Ekim’de vizyona giriyor. Komedi türündeki filmin yapımcılığını ise; Yeşim Sezgin, Necmettin Sancak ve Ahmet Sancak üstleniyor.

Çekimleri 4 hafta süren filmin konusu; İstanbul’da nev-i şahsına münhasır dört karakter, bir nezarethane… Aynı gece aynı nezarethanede bulunan Aşkın, Emel, İrfan ve Muzo haksız yere gözaltına alınmışlardır. Üstelik bu onların yaşadığı ilk haksızlık da değildir. Birlik olup, düzene karşı ‘’Bizde varız ’’ demek için bir hırsızlık tezgahladılar.

dort-kose2.jpg

İŞTE ASIL HIKÂYE BÖYLE BAŞLADI…

Künye :
Oyuncular: Şinasi Yurtsever, Murat Akkoyunlu, Ayhan Taş, Burak Satıbol, Ayça Erturan, İnan Ulaş Torun, Mehmet Özgür, Eylül Su Sapan, Beyti Engin, Ayşe Kökçü
Yönetmen: Ömer Faruk Yardımcı
Senarist: Ömer Faruk Yardımcı, Ayşe Işıkmen
Görüntü Yönetmeni : Muharrem Dokur
Görsel Sanat Yönetmeni & VFX: Cem Erdoğan
Yapımcılar: Yeşim Sezgin, Necmettin Sancak, Ahmet Sancak
Dağıtımcı: TME
Yapım : San Medya & Mucizeler Evi Film Yapım

PRODÜKSIYON DETAYLARI :

Film için Haydarpaşa Garı’ndan super lüks bir malikaneye, Kadırga sokaklarından araba hurdalıklarına kadar birçok farklı mekan kullanıldı. Uyuşturucu laboratuarı, fantazi odası, timsah havuzu, nezarethane gibi özel dekorlar inşa edildi, greenbox çekimleri yapıldı. Patlama ve çatışma sahneleri için özel effect sanatçıları ile çalışıldı. 200’den fazla yardımcı oyuncu ile kalabalık sahneler çekildi, Polis araçları ve özel zırhlı araç gibi özel araçların yanısıra çok sayıda lük araç da sahnelerde yer aldı.
Oyuncular için özel kostümler hazırlandı, karakterler için imaj çalışması yapıldı.

Filmde rol alan Polly ve Anna isimli timsah karakterleri için, CGI ekipleri ile çalışıldı ve yurtdışı ekipleri ile işbirliği yapıldı. Özel eğitimli oyuncu JackRussell cinsi köpek Mitril de filmin ana karakterlerinden biri olarak filmde yer aldı. Film 4 haftada 10’larca özel mekan kullanılarak çekildi.

 

Bu haber toplam 337 defa okunmuştur
Röportaj
Gazete Manşetleri
Özel Haber
Analiz
Yorumlananlar
Anket
Turizm haberinde ne beklersiniz?
Doğruluk
Hız
Fark
Anlatım
Çok Okunanlar