Salı, 26 Eylül 2017 09:10
17:00 Rumlardan Türk otellerine yasak         16:00 Pasaport, ehliyet nüfus idaresinde         15:00 Bakan Zeybekçi: Boeing Türk olacak         14:00 Simit Sarayı, 8 mağaza ile Sırbistan’da         13:00 Emirates’ten Avustralya’ya 4 sefer         12:00 Muş Havalimanı temeli atıldı         11:00 İstanbul’a 7 milyon turist geldi         10:00 Pandeli Restoran yeniden açılıyor         09:00 Kabinden kokpite geçmeyi başardı         21:00 Eko-etiket dönemi başlıyor!         20:00 Merkel dördüncü kez kazandı         19:00 ABD'den 8 ülkeye seyahat kısıtlaması         10:00 Kazakistan’la sağlık turizmi anlaşması         18:30 Kadir Topbaş istifa etti         10:00 Erdoğan THY-Boeing imza töreninde         09:00 Denizli Termal Turizm Zirvesi          13:00 Sağlık turizminden 7.5 milyar dolar         12:00 Turizmdeki ivme istihdama yaradı         11:00 Google, HTC'yi 1.1 milyar dolara aldı         09:00 Kadir Topbaş istifa mı etti?         11:00 Erdem: TÜRSAB’ta metal çürümesi         09:00 Ulusoy, TÜRSAB'a yeniden aday         12:00 Rixos, Dubai’nin kalbine yerleşti         12:00 Turizimcinin ‘turizm kredisi’ talebi         11:00 Sağlık turizminder 7.5 milyar dolar        
Röportajiv>
v cla;9" titl:8n="cente="cChine hrefcy büpt>iv siframev class="right_menu_title">Röportaj
Röportaj
ARŞİVDE ARA
FOTO GALERİ
LİNK BANKASI
ARŞİVDE ARA
HAVA DURUMU
İstanbul
Ankara
İzmir
Antalya
Fairmont Quasar İstanbul, İlkbahar Partisi ile açılışını kutladı
12 Mayıs 2017 Cuma 09:00
Fairmont Quasar İstanbul, Büyük Açılış Partisi ile ilkbahara merhaba dedi. Geceye iş, sanat ve cemiyet dünyasından 700’e yakın davetli katıldı.

İSTANBUL- “Anları anılara dönüştürmek” sloganıyla yola çıkan Fairmont, Türkiye’deki ilk otelinin açılışını görkemli bir ilkbahar partisi ile kutladı. Şişli Belediye Başkanı Hayri İnönü, Raşit Bağzıbağlı, Tanem Sivar gibi iş, sanat ve cemiyet hayatının önde gelen isimlerinin buluştuğu gecede davetliler, ENBE Orkestrası ve DJ Doğuş Çabakçor’un performanslarıyla keyifli saatler yaşadı.

Fairmont Quasar İstanbul, Büyük Açılış Partisi ile ilkbahara merhaba dedi. Geceye iş, sanat ve cemiyet dünyasından 700’e yakın davetli katıldı.

Şişli Belediye Başkanı Hayri İnönü, Viatrans A.Ş. CEO’su Pınar Aybek, Fairmont marka sahibi Accor Grubu’nun İngiltere, İrlanda, Rusya ve Türkiye’den Sorumlu Kıdemli Başkan Yardımcısı Aiden McAuley, Accor Lux COO Duncan O’Rourke, Doğuş İnşaat CEO’su Burak Talu ve eşi Boglarka Csösz Talu, Tanem Silvar, Organizatör Ahmet San, Modacı Raşit Bağzıbağlı, Novartis Türkiye Ülke Başkanı Dr. Peter Catalino, Ünlü Antikacı Uğur Batur, Turizmci Ceylan Pirinççioğlu, Tasarımcı Emre Ertürk, Sipahiler Event Kurucu Ortağı Kerim Sipahiler ve KM Events Kurucu Başkanı Meltem Tepeler’in de aralarında bulunduğu davetlilerin kırmızı halıda karşılandığı partide, Tanem Sivar konuklarla mini röportajlar yaptı. ENBE Orkestrası ve ünlü DJ Doğuş Çabakçor’un sahne aldığı gecede konuklar, otelin lezzet durakları olan Demlique, Stations, Marble Bar ve Aila’da geceye özel olarak hazırlanan muhteşem lezzetleri tattı.

Fairmont Quasar İstanbul Genel Müdür Kai Winkler, hoş geldiniz konuşmasında, New York’un ünlü oteli The Plaza’dan Londra’nın ikonik oteli The Savoy’a kadar yetmişin üzerindeki otelinde, yüz yılı aşkındır misafirlerinin “anlarını anılara dönüştüren” dünyaca ünlü zincir Fairmont’un İstanbul’da da farklı bir deneyimi yaşatma hedefinde olduğunu ifade etti. Winkler, “İstanbulluların severek geldiği bir adres olmayı hedefliyoruz. Özellikle restoran ve barlarımız, Willow Stream Spa’mız ile İstanbulluları unutulmaz bir deneyimine davet ediyoruz” dedi.

İstanbul’un kalbinde yeni lezzet durakları

Şehrin iş merkezinin kalbinde yer alan Fairmont Quasar İstanbul, her biri farklı konseptlerdeki restoran, bar ve lounge’ları ile farklı lezzetleri misafirleri ile buluşturuyor.

STATIONS, günün her saatinde rahatça ve zevkle yemek yemek için ideal bir adres. Doğu ve Batı mutfaklarını bir araya getiren seçenekler arasından verilen siparişleri, şefleri en taze ürünlerle, açık mutfakta konukların önünde hazırladığı Stations Pazar Brunch’ı ile ünlü.

DEMLIQUE, Türkiye’nin geleneksel çay ve kahve kültürünü modern bir şekilde yorumlarken, en iyi Türk ve dünya çaylarını harika lezzetler ve tatlılar eşliğinde sunuyor.

MARBLE BAR, Fairmont’un hareketli lobisinde yer alan gerçek bir lobi bar... Uzun süre tadı damağınızda kalacak, “Fairmont – Classics Perfected” programından kokteyl ve içki çeşitlerinin yanı sıra, enerjik ve her daim yoğun atmosferiyle konukları keyifli bir sohbet ortamına davet ediyor.

AILA,Türk mutfağının lezzet mirasını Fairmont’un kusursuz servisi anlayışı ile birleştiriyor. Türkiye’nin dört bir yanından tatlar; rakı, meze ve ocakbaşı kültürlerini sofistike bir yaklaşımla yorumlayan Aila’nın son derece zarif ortamında misafirlere sunuluyor.

Willow Stream Spa Fairmont ile İstanbul’da!

Fairmont Quasar İstanbul, dünyaca ünlü bir başka markayı da İstanbul ile tanıştırıyor; Fairmont’un lüks spa markası olan ve dünyada yaklaşık 20 ülkede bulunan Willow Stream Spa, bir yandan pilates ve dünyadaki en yeni fitness trendlerinden PaviGym® gibi özel kişisel ve grup dersleri ile konukların enerjisini yeniden bulmasına yardımcı olurken, bir yandan da özgün bakım ve terapilerle, yoga ve meditasyon sınıfları ile ruhlarını ve bedenlerini dinlendirme fırsatı sunuyor. Dileyenler, Fairmont Lifestyle Üyelik ile,spa hizmetlerinden ve otelin sunduğu diğer ayrıcalıklardan yararlanabiliyor.

İş hayatını lüks ile buluşturan toplantı mekânları

Bazıları istendiğinde birleştirilebilen, farklı büyüklükteki etkinlik ve görüşmeler için tasarlanan 11 toplantı odası ile,kokteyl düzeninde 600, yemek düzeninde 450 kişi alabilen ve fuayesinden bahçeye çıkılan Luna Balo Salonu düğün, davet ve çeşitli etkinliklere ev sahipliği yapmaya hazır. Şehir trafiğinden kaçmak ve zamanı etkin kullanmak isteyen misafirler için, otelin helikopter pisti de büyük kolaylık sağlıyor.

FAIRMONT HOTELS & RESORTS:

Yüz yılı aşkın bir otelcilik mirası bulunan FairmontHotels& Resorts, tüm dünyada konuklarına unutulmaz seyahat deneyimleri, düşünceli ve özenli hizmet ve eşsiz lüks oteller sunarak, gittikleri destinasyonu en gerçek haliyle deneyimlemeleri için çalışıyor. Tüm Fairmont otelleri, yerel öğelerden esinlenen restoranları, bar ve lounge’larının yanı sıra farklı tasarım ve iç mekanlarıyla da içinde bulundukları kentin enerjisini, kültürünü ve tarihini yansıtmayı hedefliyor. “Anları anılara dönüştürmek” sloganıyla yola çıkan Fairmont markasının, 70’in üzerinde oteli ve devam eden projeleri bulunuyor. Grupta, dünyanın en ikonik otellerinden New York’dakiThe Plaza, Londra’daki TheSavoy, Dubai’deki FairmontThe Palm, Şangay’daki FairmontPeace Hotel ve San Francisco Fairmont gibi yapılar da bulunuyor.

Bu haber toplam 880 defa okunmuştur
Röportaj
arge=.jpgpaper782">.jpgpaper=" +er_x, "", ""(i=0; se;" tiipt> =0;} >
ValiliklerSeçmasılue="">Valiliklaksam">Akşamlue="">Valiliklbirgun danrgünlue="">Valiliklbugun daugünlue="">Valiliklcumhur ili">Cumhur ililue="">Valilikldunya">D 700lue="">Valiliklfmiyeik Quaiyeiklue="">ValiliklfoGooac QuoGooaçlue="">ValiliklfoGo9f0r QuoGo9f0rlue="">Valiliklgozcuereyzcülue="">Valiliklgu sra>Valiliklhurr ili">Hürr ililue="">Valiliklmilottiv>Milot div>Valiliklmilotili">Milotililue="">Valilikl="sea">P"sealue="">Valiliklradikal">Radikallue="">Valiliklrdiv>ine">Rdiv>inelue="">Valiliklsabahurizbahlue="">Valiliklslanuriiv>Valilikltakvim">TakvimValilikltercumordeTercü/> ue="">Valilikltuo;ninGüney nin ue="">ValiliklvakformVakfo ue="">ValiliklvatordeVator ue="">ValiliklayYs trAs00lue="">Valiliklayk">Ys trŞ/a>klue="">Valiliklin ku">Za/> <
="right_space">
Röportaj
<53ndl’a 7 milyon turist geldi
<53ndan Türk otellerine yasak
<53ndalimanı temeli atıldı
<53nd Restoran yeniden açılıyor
<53nds’ten Avustralya’ya 4 sefer
<53ndeybekçi: Boeing Türk olacak
<53ndarayı, 8 mağaza ile Sırbistan’da
<53ndt, ehliyet nüfus idaresinde
<53nd 8 ülkeye seyahat kısıtlaması
İSTANBlass="title"">page= "0fe51lac?id=5cipRöpoGl Tuml;İhata Bazıadp; .p; t stylws_detaialigto:kisi’ @tuo;ninkisi’ late’te-aligzıadp; .p; t stylws_detaiyor GALERİKünyezıadp; .p; t stylws_detai> BoolsUuumlnzıadp; .p; t stylws_detairss/"blank" rel="nofolsor:poinFFF;" typ8000ily: taw titl: bol"19>RSSmg src="idiv class="short_contanem_2put stytuo;ninkisi’ late dml;rontPesitehipliyönırsatıayesildquo;İir açertinasite geTURKIYETURIZM.COM semli Batyaha/diz.
clasassws_detaihtoogle.comh yassuanı Hlate’blank" reo>http://banners.wu.comtuo;ninkisi’ late/s/61452lltemp_h yassuanı Hl="abs" height="60" src="i2="60 align="absmiv> classe="text/javascript">stLight.op etElementwinte('sws_detai’blank" re="nofo>http://banners.wu.comtuo;ninkisi’ late/s/61452lltemp_4 sv="0ogo1.r="0"" height="60" src="i1="60 align="ab '> http://banners.wu.comtuo;ninkisi’ late//s/61452lltemp_zumrut yas2an="abs" height="60" src="i2="60 align="ab classws_detaihtoogle.comtuo;ninkisi’ late’blank" re""http://banners.wu.comtuo;ninkisi’ late/s/61452lltemp_145nda6_10151949367973190_1438248435_n.r="0"" height="60" src="i1="60 align="absmiv> classbr t=">imltd r t=">iiv> < classdiv clasiv clasivbodyasivhtml>