Salı, 17 Ekim 2017 19:46
19:00 Hüseyin Kırk: Hizmete geliyoruz         09:00 Türkiye”ye turizm ödülleri yağdı         19:00 Antalya'da 10 milyonu geçecek         18:00 Otel doluluğu 2015'i yakaladı         17:00 Conrad İstanbul Bosphorus'a ödül         16:00 Kuşlar THY uçağını geri döndürdü         15:00 Turizm yatırım komisyonu kurulacak!         14:00 Manavgat'a 5 yıldızlı otel         13:00 Alibeyköy Ramada 2018'de açılacak!         12:00 Mardan Palace kapatılacak mı?         11:00 Rixos, 30 ülkede 100 yeni otel açacak!         10:00 Marina ve otel davalık oldu         09:00 Türk müteahhit dev ihaleyi aldı         18:00 Alman JT Touristik iflasını istedi         17:00 Metin Ersoy-Hurşit Yenigün buluştu         13:00 Yolculuk 1 saatin altına iniyor!         12:00 Hintli acenteler Kuşadası'nda         11:00 Artvin'de Turizm Çalıştayı         10:00 İstanbul seyahatte Avrupa üçüncüsü         09:00 Elvan: Kültürel bölgeler önemli         16:30 Kuzey Irak'a uçuşlar durduruldu         16:00 THY'nin Twitter oylaması         15:30 KKTC’nin bayrağı JATA’da         15:30 Bakanlık: Kuzey Irak'tan ayrılın         15:00 Hüseyin Kırk: TÜRSAB'a talibiz        
ARŞİVDE ARA
FOTO GALERİ
LİNK BANKASI
ARŞİVDE ARA
HAVA DURUMU
İstanbul
Ankara
İzmir
Antalya
Dünya turizminin yenisi Nuitee’nin Başkan Yardımcısı Chahine Mikdam
12 Kasım 2016 Cumartesi 21:00
Atout France adına Dubai merkezli başarılı çalışmalar yapan Chahine Mikdam, Nuitee’nin Bölge Satış ve Pazarlama Başkan Yardımcısı oldu.

ÖZKAN ALTINTAŞ- TÜRKİYE TURİZM
DUBAI-
- Fransa’nın turizmini yöneten Fransa Turizm Ofisi’ne bağlı Atout France’ın Ortadoğu -Türkiye Bölgesi PR ve Pazarlama Başkan Yardımcısı Chahine Mikdam, dünya turizminin acentelere yönelik yeni satış sistemi Nuitee’nin MENA bölgesi, Türkiye, İran Bölge Satış ve Pazarlama Başkan Yardımcısı oldu. Fransa turizminin bölgede başarılı olmasında büyük payı olan Chahine Mikdam, hedefinin daha global hizmet olduğunu söyledi.

chahine-mikdam2.jpg

Dubai merkezli çalışan Nuitee Başkan Yardımcısı Chahine Mikdam, Türkiye turizmini dünyaya pazarlamak için Türk tur operatörleri ve seyahat acenteleri ile işbirliği kuracaklarını söyledi. Ayrıca Otel Extranet ile otellere hizmet vereceklerini belirterek “Kullanımı kolay çok dilli Extranet ile otel ortaklarına envanter, oranlar, rezervasyonlar, faturalar 365 gün ve günün 24 saati kontrol ediliyor”dedi.

Nuitee’nin bölge turizmi için çalışan seyahat acentelerinin pazar payını büyüütmede önemli bir kuruluş olduğunu ve dünya turizminin yeni umudu olarak faaliyetlere başladığını anlatan Chahine Mikdam, “Ortadoğu ve Körfez turizmi dünya turizminde en çok dikkat çeken özelliklere sahip bulunuyor. Nuitee ile durgunluk yaşayan bölge turizmine yeniden hareket kazandıracağız. Tur operatörleri, seyahat acenteleri ve oteller ile işbirlikleri kuruyoruz”dedi.

İletişim:

Chahine@nuitee.com Info@nuitee.com
Phone number: +971555446962

 

nuitee.jpg

NUITEE NEDİR?

Dünya turizmine güçlü bir şekilde giren Nuitee.com tur operatörleri ve seyahat acenteleri ile işbirliği kurarak ürünlerini tüm dünyada satmalarını sağlıyor. Ayrıca onaklama ve seyahat sektörünün önde gelen online sağlayıcılarından daha fazla hizmet vermeyi hedefliyor. Müşterilerin talep ettiği ürünlere, işbirliği kurduğu tur operatörleri ve seyahat acenteleri ile nerede olursa olsun, hızlı ve kolay bir şekilde erişim sunuyor.

300 BİNDEN FAZLA KURULUŞ
Nuitee.com, dünya genelinde 300 binden fazla kuruluş ve 185'ten fazla merkez ofis ile hizmet veriyor. Yüksek pazarlama kabiliyeti sayesinde, seyahat acenteleri ile en iyi şartlarda görüşerek rekabetçi fiyatlarda satış imkanı sunuyor.
Bütün bunlar yapılırken müşterilere mümkün olan en iyi kalitede hizmet almaları hedefleniyor. Özel seçilen çağrı merkezi personeli rezervasyon öncesi, varies noktası ve gidiş sonrasını kapsayan tüm gezi boyunca 7 gün 24 saat boyunca destek sağlıyor.

OTEL EXTRANET
Çoklu dağıtım kanalları ile mevsimlik dalgalanmalara uyum sağlanıyor. Ülkelerdeki çeşitli müşteri segmentlerine erişme imkanı getiriyor.
Dağıtım kanalındaki her noktada ürünü tanıtmaya, ürün farkındalığını ve bilgiyi arttırmaya, satışları teşvik etmeye yardımcı olacak güç veriyor.
Derin pazar bilgisine sahip olan çalışanlar ile karşılıklı olarak uzun süeli ilişkiler kurulabiliyor.

ÇOK DILLI EXTRANET
Kullanımı kolay çok dilli Extranet ile otel ortaklarına envanter, oranlar, rezervasyonlar, faturalar 365 gün ve günün 24 saati kontrol ediliyor.
Oda kullanılabilirliği ve son dakika envanter güncellemeleri etkin bir şekilde yönetilir. Fiyatların optimizasyonu sağlanır. Tekliflerin kolay oluşturulması, piyasa koşullarına daha hızlı yanıt verilmesi imkanı verilir. Ayrıca kapsamlı ve stressiz rezervasyon, şeffaf fatura yönetimi sunuluyor. Güncelliği sağlamak için ürün ve servis bilgilerinizi koruyabilirsiniz.

ODA FIYATLARıNı YÖNETEBILIYORSUNUZ
Önde gelen kanal yönetimi teknolojileri, çevrimiçi ortamda platforma entegre edilmiştir. Ortak otellerimiz, tek bir arabirim üzerinden gerçek zamanlı olarak envanter ve oda fiyatlarını merkezi olarak yönetebiliyorsunuz.

OTEL ZINCIRLERI ILE ENTEGRASYONU
Platform, teknoloji ortakları tarafından sağlanan bir anahtar bağlantısı aracılığıyla herhangi bir zincirin merkezi rezervasyon sistemine bağlanmaya hazırdır. Zincirinizin stratejisiyle uyumlu izlenebilir, kesintisiz ve verimli bir dağıtım sağlanır.

 

Bu haber toplam 1776 defa okunmuştur
Röportaj
Gazete Manşetleri
Özel Haber
Analiz
Yorumlananlar
Anket
Turizm haberinde ne beklersiniz?
Doğruluk
Hız
Fark
Anlatım
Çok Okunanlar