Pazar, 24 Eylül 2017 08:36
10:00 Kazakistan’la ilik nakli anlaşması         18:30 Kadir Topbaş istifa etti         10:00 Erdoğan THY-Boeing imza töreninde         09:00 Denizli Termal Turizm Zirvesi          12:00 Turizmdeki ivme istihdama yaradı         11:00 Google, HTC'yi 1.1 milyar dolara aldı         09:00 Kadir Topbaş istifa mı etti?         11:00 Erdem: TÜRSAB’ta metal çürümesi         09:00 Ulusoy, TÜRSAB'a yeniden aday         12:00 Rixos, Dubai’nin kalbine yerleşti         12:00 Turizimcinin ‘turizm kredisi’ talebi         11:00 Sağlık turizminder 7.5 milyar dolar         10:00 Hintli turizmciler ATSO'da         09:00 Otel yatırımında İstanbul birinci          20:00 Ekimde el sıkışılırsa, hedef tutar         19:00 Engelleri Tofaş kaldırıyor         18:00 Türkler Güney Kore'ye gidiyor         17:00 Türkler 1.5 saat kuyrukta bekliyor         16:00 İstanbul Coffee Festival’i         15:00 Yenikapı arsası Ensar Vakfı’na verildi         14:00 Cepten konuşmada Avrupa birincisiyiz         13:00 Ryanair uçuş iptal edecek         12:00 Geleneksel gelin hamamı değişti         11:00 Aç kurt ile geyiğin ölüm-kalım yarışı         10:00 Serdar Bilgili: En gözde bölge olacak        
ARŞİVDE ARA
FOTO GALERİ
LİNK BANKASI
ARŞİVDE ARA
HAVA DURUMU
İstanbul
Ankara
İzmir
Antalya
Perakende sektörünün oskarı 'Solal Ödüllerinde' Mall of İstanbul aday
22 Nisan 2015 Çarşamba 09:00
Kopenhag’da yapılacak ve sektörün Oscar’ları olan “Solal Pazarlama Ödüllerinde” Mall of İstanbul büyük ödülün en güçlü adayı olarak görülüyor.

İSTANBUL- Haziran ayında Kopenhag’da yapılacak ve sektörün Oscar’ları olan “Solal Pazarlama Ödüllerinde” Mall of İstanbul büyük ödülün en güçlü adayı olarak görülüyor.

Alışveriş Merkezleri sektörünün uluslararası alanda en büyük organizasyonu olan, Uluslararası Alışveriş Merkezleri Konseyi’nin (ICSC) her yıl düzenlediği ve en iyi pazarlama projelerine verilen, sektörün Oscarları olarakta anılan Solal Pazarlama Ödülleri'nde (ICSC Solal Marketing Awards) Mall of İstanbul aday olduğu her dalda finalde yarışacak.
Her yıl dünyanın farklı ülkelerinden yüzlerce başvuru yapılan, sektörün en prestijli ödülü Solal Pazarlama Ödülü (ICSC Solal Marketing Awards) bu yıl Haziran ayında Kopenhag’da düzenlenecek ödül töreni ile sektörün yıldızlarını belirleyecek.
B2B, Grand Opening ve Footfall kategorilerinde yarışmaya aday olan ve başvurduğu her dalda finale kalan Mall of İstanbul, sektöre yaptığı iddialı girişle büyük ödülün en kuvvetli adayı olarak gösteriliyor.

mall1.jpg

Mall of İstanbul Bilim Tüneli Sergisi ile “B2B ÖDÜLÜ” için finalde yarışacak!
Torunlar GYO tarafından 1,3 milyar TL yatırımla hayata geçirilen Türkiye’nin en büyük karma projesi Mall of İstanbul,23 Mayıs 2014’de yapılan açılışı ardından Almanya Konsolosluğu ve üniversitelerle süren görüşmeler sonucunda Merkezi Almanya’da bulunan ve bilimsel araştırmalara sağladığı katkıyla tanınan Max Planck Topluluğu’nun dünyaca ünlü ‘’Bilim Tüneli Sergisi’ni ’’ Mall of İstanbul’a Bahçeşehir Üniversitesi aracılığı ile getirerek 4 ay süresince ziyaretçilerine farklı bir deneyim yaşatmıştı.
Tübitak (Türkiye Bilimsel ve Teknoloji Araştırma Kurumu) ve Siemens sponsorluğunda gerçekleşen ve bilim ve teknolojinin geleceği nasıl değiştireceğini gösteren Bilim Tüneli Sergisi’nde; evren, madde, yaşam, karmaşıklık, beyin, sağlık, enerji ve toplum konuları ele alındı.
Açılışı,Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcısı Davut Kavranoğlu, Bahçeşehir Üniversitesi Mütevelli Heyeti Başkanı Enver Yücel, Bahçeşehir Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Şenay Yalçın, Milli Eğitim Müdürü Muammer Yıldız, Almanya Büyükelçisi Eberhard Pohl ve Max Planck, Bilim Tüneli Proje Direktörü Dr. Peter M. Steiner, Torunlar GYO Yönetim Kurulu Başkanı Aziz Torun ve Tübitak yetkilileri tarafından yapılan bu eşsiz sergi ile Mall Of İstanbul Solar Pazarlama Ödüllerinde B2B dalında finale kaldı.
“Grand Opening” ve “Footfall” kategorilerinde finalist Mall of İstanbul
2011’de Avrupa Gayrimenkul Ödülleri “En İyi Karma Kullanım Projesi” ve “En iyi Alışveriş Merkezi Geliştirme Projesi”, yine aynı yıl içerisinde Retail&Leisure tarafından düzenlenen The Global RLI Awards 2011’de “Geleceğin Projeleri Üstün Başarı” ödüllerini kazanan Mall of İstanbul sosyal sorumluluk yaklaşımı gereği, Türkiye’yi derinden sarsan ve can kayıplarının yaşandığı Soma maden kazası nedeniyle 23 Mayıs 2014 tarihinde soft opening ile açıldı ve açılış etkinliklerini Haziran ayına erteleyerek perakende sektörünün duyarlı sesi oldu.
İstanbul Shopping Fest’in Gong töreni ve ardından süperstar Ajda Pekkan konseri ile açılan Türkiye’nin en yeni ve en büyük alışveriş merkezi Mall of İstanbul; yine ilklere imza atarak dev perakende patronlarının ilk kez kendi mağazalarında satış personeli olarak çalıştıkları,yüzlerce mağaza ve binlerce markada efsane indirimleri kapsayan farklı bir projeye evsahipliği yaptı.
İstanbul Shopping Fest Gong Töreni ve efsane indirimler ile toplam 154.653 kişinin katılım gösterdiği tüm bu açılış etkinlikleri ve duyarlı yaklaşımı ile Mall of İstanbul Solar Pazarlama Ödüllerinde Grand Openining ve Footfall alanlarında da finalde yarışmaya ve ödülün en büyük adayı olamaya hak kazandı.

MALL OF İSTANBUL HAKKıNDA:
Türkiye’nin en büyük karma projesinin alışveriş merkezi Mall of İstanbul 23 Mayıs’ta ziyaretçilerini ağırlamaya başladı. Kiralanabilir alanı ile Türkiye’nin en büyük 2. AVM’si olan Mall of İstanbul 350 mağazası ile dünyanın ve Türkiye’nin önde gelen markalarına ev sahipliği yapıyor. Konsepti ile de dikkat çeken Mall of İstanbul, Avrupa’nın en büyük kapalı eğlence parkı MOİPark, gurme lezzetleriyle Gusto MOİ, gösteri dünyasının yeni sahnesi MOİ Sahne ve MOİ Sanat galerisi gibi farklı sanat, kültür ve sosyal fonksiyonları aynı çatı altında buluşturuyor. Ayrıca 16 salon 3000 koltuk kapasiteli sineması, Ottomanya Osmanlı Müzesi ile de eğlencede de beklentileri yükseltiyor. Türkiye’de içerisinde 12 adet ile en fazla büyük mağaza bulunan AVM ünvanını taşıyan Mall of İstanbul, ayrıca en çok çocuk etkinlik alanına sahip alışveriş merkezi olarak da ön plana çıkıyor. Başakşehir’de TEM’i Atatürk Havalimanına bağlayan Basın Ekspres kavşağı üzerinde yer alan Mall of İstanbul, konsepti ve içinde barındırdığı farklı üniteleri ile Türkiye’nin en fonksiyonel alışveriş merkezi olarak dikkat çekiyor.
Henüz geliştirme aşamasında bile birçok uluslararası ödüle layık görülen Mall of İstanbul, Avrupa Gayrimenkul Ödülleri 2011’de “En İyi Karma Kullanım Projesi” ve “En iyi Alışveriş Merkezi Geliştirme Projesi” kategorilerinde büyük ödül almaya hak kazanırken, yine aynı yıl içerisinde dünyanın önde gelen perakende ve eğlence sektörü dergisi Retail&Leisure tarafından düzenlenen The Global RLI Awards 2011’de “Geleceğin Projeleri Üstün Başarı” ödülünü de aldı.
 

Bu haber toplam 5776 defa okunmuştur
Röportaj
Gazete Manşetleri
Özel Haber
Analiz
Yorumlananlar
Anket
Turizm haberinde ne beklersiniz?
Doğruluk
Hız
Fark
Anlatım
Çok Okunanlar