Cuma, 22 Eylül 2017 11:51
09:00 Denizli Termal Turizm Zirvesi          12:00 Turizmdeki ivme istihdama yaradı         11:00 Google, HTC'yi 1.1 milyar dolara aldı         09:00 Kadir Topbaş istifa mı etti?         11:00 Erdem: TÜRSAB’ta metal çürümesi         09:00 Ulusoy, TÜRSAB'a yeniden aday         12:00 Rixos, Dubai’nin kalbine yerleşti         12:00 Turizimcinin ‘turizm kredisi’ talebi         11:00 Sağlık turizminder 7.5 milyar dolar         10:00 Hintli turizmciler ATSO'da         09:00 Otel yatırımında İstanbul birinci          20:00 Ekimde el sıkışılırsa, hedef tutar         19:00 Engelleri Tofaş kaldırıyor         18:00 Türkler Güney Kore'ye gidiyor         17:00 Türkler 1.5 saat kuyrukta bekliyor         16:00 İstanbul Coffee Festival’i         15:00 Yenikapı arsası Ensar Vakfı’na verildi         14:00 Cepten konuşmada Avrupa birincisiyiz         13:00 Ryanair uçuş iptal edecek         12:00 Geleneksel gelin hamamı değişti         11:00 Aç kurt ile geyiğin ölüm-kalım yarışı         10:00 Serdar Bilgili: En gözde bölge olacak         09:00 Koç’dan İspanya’ya yatırım sinyali         20:00 Yüksekova’dan 412 bin yolcu         19:00 Condor'da seks skandalı        
ARŞİVDE ARA
FOTO GALERİ
LİNK BANKASI
ARŞİVDE ARA
HAVA DURUMU
İstanbul
Ankara
İzmir
Antalya
Bodrum’daki 13 yıllık Turizm Yat Acenteciliği’ni İstanbul’a taşıdılar
27 Şubat 2015 Cuma 12:00
Bodrum’daki Turizm Yat Acenteciliği İstanbul’a taşıyan Ayşin Uzel ve Melih Uzel’in kurduğu Uzel Yatçılık, fark yaratan etkinliklerle faaliyetlerine başladı.

ISTANBUL- Bodrum’daki 13 yıllık Turizm Yat Acenteciliği deneyimlerini 2014 yılında İstanbul’a taşıyan Ayşın Uzel ve Melih Uzel’in kurduğu Uzel Yatçılık, fark yaratan etkinliklerle faaliyetlerine başladı. Deniz tutkunları için seçkin ve ayrıcalıklı bir hizmet yaklaşımıyla yola çıkan Uzel Yatçılık, ahşap yelkenli tekne turu, yeni tekne imalatı ve tadilatı, proje çalışması takibi ile beraber tekne ekibi oluşturma faaliyetleriyle uçtan uca çözüm üretiyor.

UZEL YATÇILIK YILLARIN TECRÜBESİYLE SEKTÖRE MERHABA DEDİ
Ayşın Uzel ve Melih Uzel’in kurduğu Uzel Yatçılık, ahşap yelkenli tekne turu, yeni tekne imalatı ve tadilatı, proje çalışması takibi ile beraber tekne ekibi oluşturma faaliyetleri gösteren Uzel Yatçılık’ın odak noktasını, Ege ve Batı Akdeniz bölgelerinde “Mavi Yolculuk” olarak adlandırılan yat gezileri oluşturuyor. Uzel Yatçılık, müşterilerine sunduğu geniş yat kiralama seçenekleri ile yurt içi ve yurt dışı acentelere ürün desteği vererek deniz turizminin geniş kitlelere yayılmasını amaçlıyor.

FARKLı ROTALARDA HIZMET
Uzel Yatçılık Kurucu Ortağı Ayşın Uzel, ağırlıklı olarak Mayıs-Kasım ayları arasında gerçekleştirilen tekne turu gezilerinde hemen hemen her limanda bulunan yelkenli tekneler ile farklı rotalarda hizmet verdiklerini belirterek, “Deneyimlerimiz bize her müşterinin farklı beklenti ve ihtiyaçları olduğunu, bu sebeple standart hizmet paketlerinin tatminsizlik ve sıradanlık yarattığını gösterdi. Bundan yola çıkarak bizimle iletişime geçildiği andan itibaren müşterilerimizle birebir iletişim kurarak, dikkatle planlanmış, doğru alternatif sunumlarıyla ilerlemenin memnuniyeti artırmada en etkin rol olduğu bilinciyle hizmetlerimizi gerçekleştiriyoruz. İster günlük ister haftalık, dilediğiniz süre için deniz tutkunlarına yelkenli, rahatına düşkünlere gulet, hız ve lüksün tadını çıkartmak isteyenlere ise motor-yat seçenekleri sunarak farkımızı ortaya koyuyoruz” dedi.
2002 yılından bu yana Bodrum’da Turizm Yat Acenteliği alanında çalışan Ayşın ve Melih Uzel, tekne gezilerinde misafirlerine eşsiz koylar dışında, geleneksel tatları tadabilecekleri, tarihsel miraslarımızı keşfedecekleri hatta enerjilerini değiştirebilecekleri faaliyetlerle hizmet veriyor.

Ayşin Uzel Hakkında:
Ayşın Uzel 1969 İstanbul doğumlu. İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi’nden ve İşletme master programından mezun olan Uzel, kariyer hayatına ürün geliştirme ve pazarlama uzmanı olarak başladı.
Ayşın Uzel, yaklaşık 12 sene boyunca Bodrum’da A grubu turizm acentası olarak faaliyet gösteren bir firmada yat turizmi ve organizasyonu görevlerini üstlendi.
 

Bu haber toplam 14188 defa okunmuştur
Röportaj
Gazete Manşetleri
Özel Haber
Analiz
Yorumlananlar
Anket
Turizm haberinde ne beklersiniz?
Doğruluk
Hız
Fark
Anlatım
Çok Okunanlar