Cuma, 22 Eylül 2017 11:41
09:00 Denizli Termal Turizm Zirvesi          12:00 Turizmdeki ivme istihdama yaradı         11:00 Google, HTC'yi 1.1 milyar dolara aldı         09:00 Kadir Topbaş istifa mı etti?         11:00 Erdem: TÜRSAB’ta metal çürümesi         09:00 Ulusoy, TÜRSAB'a yeniden aday         12:00 Rixos, Dubai’nin kalbine yerleşti         12:00 Turizimcinin ‘turizm kredisi’ talebi         11:00 Sağlık turizminder 7.5 milyar dolar         10:00 Hintli turizmciler ATSO'da         09:00 Otel yatırımında İstanbul birinci          20:00 Ekimde el sıkışılırsa, hedef tutar         19:00 Engelleri Tofaş kaldırıyor         18:00 Türkler Güney Kore'ye gidiyor         17:00 Türkler 1.5 saat kuyrukta bekliyor         16:00 İstanbul Coffee Festival’i         15:00 Yenikapı arsası Ensar Vakfı’na verildi         14:00 Cepten konuşmada Avrupa birincisiyiz         13:00 Ryanair uçuş iptal edecek         12:00 Geleneksel gelin hamamı değişti         11:00 Aç kurt ile geyiğin ölüm-kalım yarışı         10:00 Serdar Bilgili: En gözde bölge olacak         09:00 Koç’dan İspanya’ya yatırım sinyali         20:00 Yüksekova’dan 412 bin yolcu         19:00 Condor'da seks skandalı        
ARŞİVDE ARA
FOTO GALERİ
LİNK BANKASI
ARŞİVDE ARA
HAVA DURUMU
İstanbul
Ankara
İzmir
Antalya
Bodrum Rixos Otel'de GOSB Başkanı ve konuklar zehirleniyordu
08 Ağustos 2008 Cuma 20:30
GOSB Yönetim Kurulu Başkanı Yücel Güngör,"Rixos Otel’de yaşanan skandal ve otel yönetiminin müdahil olmamasını şiddetle kınıyoruz” dedi.
BODRUM- Bodrum Rixos'ta çok önemli misafirler zehirlenme noktasına geldi, Otel Müdürü "Aşçıyla konuşsunlar," talimatı verdi. Rixos Otel"de dün gece yaşanan yemek skandalını değerlendiren Güngör Otomotiv Grubu ve Gebze Organize Sanayi Bölgesi-GOSB Yönetim Kurulu Başkanı Yücel Güngör, “Servis ve ürün kalitesinde yüksek standartlarına sahip olduğunu düşünerek konaklamayı tercih etmiş olduğumuz Rixos Otel"de yaşanan skandal ve otel yönetiminin konuya hiçbir şekilde müdahil olmamasını şiddetle kınıyoruz” dedi.
Misyonunu “Misafirlerimizin hayal ettiklerinin de ötesinde bir tatil deneyimi yaşayabilmeleri için karşılaşabilecekleri en iyi servisi sağlamak ve farklı ve çok özel bir konsept geliştirmek” olarak açıklayan ve devlet başkanları, VIP konuklarına 7 yıldızlı hizmet vermesiyle tanınan Bodrum Rixos"ta dün (7 Ağustos 2008, Perşembe) akşam yemeğinde yaşananlar, otelde konaklayanları isyan ettirdi.
Bodrum Rixos"ta dün akşam yemeğinde, ızgara borularının arızalı olması nedeniyle restoran ve çevresini saran dumanın giderek artarak çevrenin göz gözü görmez hale gelmesi ve ağır kokunun yayılması üzerine, otelde konaklayanlar duruma acil müdahale edilmesini istediler. Özellikle çocuklu müşteriler “ağır duman ve yaydığı koku “ nedeniyle restoranı terk etmeye başladılar.
Konunun çözümlenmesi için Rixos Otel Müdürü"yle görüşmek isteyen otel konukları, otel yöneticisinin garsonlar kanalıyla ilettiği “aşçıyla görüşsünler…” mesajıyla karşılaştılar. 7 yıldızlı otelde beklemedikleri bir durumla karşılaşan konuklar arasında tartışmalar büyürken, Rixos Otel Müdürü"nün görüşme taleplerini kabul etmeyerek, odasından “aşçılarla görüşülmesi” talimatını vermesi, Rixos Otel müşterilerinde büyük tepki yarattı.
Rixos Otel"in resmi web sitesinde, otel yönetiminin amacı “Tatil Sanatı anlayışımızla, mükemmelliğe yepyeni bir tanım getirerek misafirlerimizin istek ve arzularının, daha dile getirilmeden karşılanmasını sağlamak” şeklinde duyuruluyor.
Otelde ailesiyle konaklayanlar arasında yer alan Güngör Otomotiv Grubu Yönetim Kurulu Başkanı ve aynı zamanda Gebze Organize Sanayi Bölgesi (GOSB) Yönetim Kurulu Başkanı Yücel Güngör, kendisi ve diğer konukların restoran"da yaşadıkları “skandal” olayı anlatırken, Rixos Otel Müdürü"nün duruma müdahale etmeyerek, konukların ısrarlı görüşme taleplerine hiçbir şekilde yanıtlamamasını kınadı.
Yücel Güngör, konuya ilişkin olarak yaptığı açıklamada “Servis ve ürün kalitesinde yüksek standartlarlara sahip olduğunu düşünerek konaklamayı tercih etmiş olduğumuz Rixos Otel"de yaşanan durum ve yönetimin konuyla hiçbir şekilde müdahil olmamasını kınıyoruz” dedi.
Bu haber toplam 17722 defa okunmuştur
Bu habere toplam (1) yorum eklenmiştir.
YAŞAR GEZER
22 Eylül 2010 Çarşamba 12:48
ÇOK KOMIK
ÇOK ABARTMIŞ O VE ÖNEMLI KONUKLARI.............

Bu yazıyı beğendiniz mi? Paylaşın!

Röportaj
Gazete Manşetleri
Özel Haber
Analiz
Yorumlananlar
Anket
Turizm haberinde ne beklersiniz?
Doğruluk
Hız
Fark
Anlatım
Çok Okunanlar